جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عملیات هات تپ- اربیل عراق

مجری عملیات های هات تپ شرکت کارگروپ

اربیل، اقلیم کردستان، کشور عراق

هات تپ پالایشگاه اربیل

عملیات هات تپ 6 اینج کلاس 900

زاویه افقی و روی خط 12 اینچ

پالایش نفت اصفهان

عملیات هات تپ سایز به سایز

انشعاب گرم 48 اینچ روی خط لوله 48 اینچ

قبلی
بعدی

پیشگام صنعت ابزار

انجام عملیات هات تپ و سایر خدمات خطوط لوله در محل، ساخت اتصالات خطوط لوله اعم از اتصالات انشعاب و نشت بند اعم از اسپلیت تی، سدل نیپل، فول سدل، اسپلیت اسلیو، کلمپ نشت بند و سایر اتصالات خطوط لوله خدمات ماشین کاری در محل و سایر خدمات پرتابل خطوط لوله و مخازن و تهیه و تأمین تجهیزات ارائه سرویس خطوط لوله. ما در تمامی روزهای هفته به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به بهترین نحو و توسط مجرب رتین تیم های مهندسی و عملیاتی هستیم.

فرآیند کاری پیشگام صنعت ابزارفرایند کاری در مرحله آماده سازی

فرایندهای مذکور ماهیت پیش عملیاتی داشته و آماده سازی فرایند هات تپ را بر عهده دارند

بازدید از سایت، و طراحی و برنامه ریزی

گردآوری داده ها و مشخصات فنی لازم برای عملیات هات تپ اولین گام در طرج و برنامه هات تپ محسوب می شود که بخشی از ان از کارفرمای پروژه دریافت می شود اما بخش اصلی این داده ها و اطلاعات به صورت حضوری و ضمن بازدید از محل انجام پروژه جمع آوری می شود

ساخت اتصالات

بر حسب اطلاعات و داده های فنی، امکان سنجی ها، طراحی ها و فرایند ساخت اتصال به پشتوانه تجارب و دانش فنی و نیز استانداردهای مرجع صورت می پذیرد. ساخت اتصال شامل تهیه متریال ها و فرایندهای اجرایی از جمله برش قطعات، جوشکاری و سنگ زنی می باشد.

آماده سازی تجهیزات

آماده سازی تجهیزات به طرزی که مناسب برای انچام هات تپ باشند یکی دیگر از گام های اساسی برای انجام عملیاتی مطمئن است. این تجهیزات شامل موتور محرک پاوریونیت، دستگاه هات تپ و قطعات و اجزای آن، و نیز دستگاه ها و ابزارهای اندازه گیری و تست و بازرسی خواهد بود. در هیچ یک از این تجهیزات نباید ایراد یا آسیبی وجود داشته باشد، به طوری که به فرایند آسیب وارد کند.

فرآیند کاری مافرایند کاری در مراحل عملیاتی

فرایندهای مذکور در محل اجرای پروژه هات تپ به انجام می رسند

نصب اتصالات

اتصال ساخته شده، اعم از اسپلیت تی یا سدل نیپل روی لوله یا مخزنی که عملیات روی آن انجام خواهد شد نصب می شود. فرایند نصب معمولاً با روش جوشکاری انجام خواهد شد. دستورالعمل های جوشکاری باید متناسب با شرایط کار و با در نظر گرفتن این نکته تدوین شوند که جوشکاری روی خط لوله ای انجام می شود که دارای سیال است.

تست فشار هیدرواستاتیک

انجام تست فشار هیدوراستاتیک با استفاده از ابزارهای کالیبره شده که صحت عملکرد آن ها کاملا مورد اطمینان است از گام های اساسی انجام عملیات هات تپ است. تست هیدرواستاتیک روی اتصالات دائم شامل اسپلیت تی و ولو اجام می شود.

انجام عملیات هات تپ

پس از انجام مراتب فوق، عملیات هات تپ توسط اپراتورهای مجرب و کارآموخته انجام خواهد شد. در این فرایند دستگاه هات تپ دو مرحله فرایندی را به انجام می رساند؛ در ابتدا ضمن پیشروی با سطح مقطع خط درگیر شده و برش گرم را به انجام می رساند.

کاتر عملیات هات تپ

کاتر، ابزار گردبرد برش گرم لوله، از اجزای اساسی دستگاه هات تپ است

ولو

نصب ولو روی اسپلیت تی بمنظور هات تپ

اسپلیت تی

اتصال انشعابی اسپلیت تی، برای اجرای هات تپ

هات تپ

دستگاه هات تپ

آخرین مطالب

نمایش همه -

درباره شرکت پیشگام صنعت ابزار

  • پیشگام صنعت ابزار

    ما با تجربه انجام بیش از 4000 عملیات انشعاب گرم هات تپ در طول سال های متمادی فعالیت قادر به انجام عملیات از سایز ½ اینچ هستیم. تجربه عملیاتی ما انجام عملیات هات تپ تا سایز 72 اینچ را ضمانت می دهد، اما سطح تکنولوژی و دانش فنی اندوخته که ماحصل سال ها کار تحقیقاتی و مطالعات در زمینه تحقیق و توسعه عملیات انشعاب گرم هات تپ می باشد، این اجازه را به ما می دهد که ادعا کنیم توان انجام عملیات تا سایز 106 اینچ برای مان مقدور است. ارتقای فن آوری دستگاه هات تپ و بهینه سازی آن ها به منظور تسهیل فرایندها وانجام عملیات های انشعاب گیری با ماهیت ویژه ما را به نقطه ای رسانده است که امروز در تولید و بهره گیری از تکنولوژی دستگاه هات تپ توان انجام عملیات های پیچیده تر و در ترازی حتی فراتر از برندهای معتبر تولید کننده دستگاه و مجری عملیات هات تپ را داریم. از این رو فن آوری ساخت، تعمیرات و بهینه سازی دستگاه هات تپ همگی در اختیار ما می باشد و آمادگی کامل داریم تا به اقتضای سفارش دریافت مشتری، فرایندها و تجهیزات مورد نیاز را به بهترین شکل و به منظور انجام عملیاتی مطمئن آماده سازیم. تیم های اجرایی مجرب ما نیز پشتوانه ای محسوب می شوند که به اتکای آن ها می توانیم حسن اجرای عملیات را تضمین دهیم. ما علاوه بر این، قابلیت ساخت اتصالات انشعاب خطوط لوله را نیز دارا می باشیم. اتصالات انشعابی بخشی جدایی ناپذیر از عملیات هات تپ محسوب می شوند و از این رو به منظور پیشبرد عملیات مذکور ما دانش و توان کافی جهت ساخت و نصب اتصالات اتصالی به خطوط لوله را اندوحته ایم. ساخت اتصالاتی نظیر اسپلیت تی، سدل نیپل و فول سدل که از روش جوشکاری روی لوله نصب می شوند، و نیز ساخت اتصالات مکانیکی نظیر اسپلیت تی مکانیکی از جمله مهارت های ما محسوب می شود که در عملیات های پرشمار هات تپ ما آزمون خود را به خوبی پس داده اند و تا کنون ایرادی از این ناحیه متوجه عملیات های هات تپ ما نگردیده است. در صورت نیاز مشتریان، ما قادر به تأمین تجهیزات و اتصالات نشت بند خطوط لوله نظیر انواع کلمپ، اسمارت فلنج و اسپلیت اسلیو نیز هستیم. ما با توجه به سفارش مشتری و برحسب فشار و سایز خط لوله، بهترین اتصال نشت بند را برای مشتریان تهیه و تدارک خواهیم دید. مشاوره ها و اقدامات اجرایی ما در زمینه نصب و راه اندازی اتصالات مذکور نیز جزوی دیگر از فرایندهای جاری ما محسوب می شود که به شکلی مطمئن انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

فیس بوک

۱۷۰۰

فیس بوک

۱۷۰۰

فیس بوک

۱۷۰۰
3 رتبه برتر